Registrace domény eu
doména eu za 100 Kč

Aktuální informace o doméně .eu

Na této stránce naleznete aktuální informace o doméně .eu. Pro sledování aktuálního dění doporučujeme také navštívit stránku správce evropské domény EURid.eu.


[7.4.2006]
Registrace domén .eu je nyní veřejná

7.4.2006 v 11:00 středoevropského času byla zahájena veřejná registrace domény .eu.

Akreditovaní registrátoři v 11:00 začali posílat žádosti svých klientů do veřejné registrace. Během první hodiny bylo dle údajů EURid přijato přes 300 000 žádostí.

Žádosti, které neuspěly

Veřejná registrace, tak jako v předchozích kolech Sunrise, se řídí principem "první přijde, první je obsloužen". Tzn. žádosti zaslané dříve budou zaregistrovány a ostatní jsou odmítnuty.

Registrace ze Sunrise - domény, o které bylo zažádáno dříve v Sunrise a přesto nebyly vyřízeny z důvodu zamítnutí či propadnutí žádostí, není zatím možné registrovat od 7.4.2006. Tyto domény budou postupně uvolněny v samostatných kolech do konce června. O startu těchto kol bude informovat EURid nejméně dva týdny předem.

Klienti, kteří objednali domény, o které bylo dříve zažádáno v Sunrise (viz. předchozí odstavec), mají stále rovné šance na získání svých domén. Objednávky jsou stále platné a klienty budeme informovat o startu jednotlivých kol. V případe dotazů kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Zdroj: THINline interactive s.r.o.

Můj účet

Přihlásit se

Podpora a kontakty

Tel.: +420 774 811 125
E-mail na podporu
Formulář na webu
Časté dotazy a nápověda

Související o doméně .eu

EURId - správce domény .eu
Rozhodčí soud - pro domény .eu
PwC Belgium - ověřování nároků na registraci domény .eu v rámci Sunrise Period

Český hosting - kvalitní webhosting za 1000,-/rok