Registrace domény eu
doména eu za 100 Kč

Jaká je cena a poplatky za doménu .eu v Sunrise

Ceny domény .eu platné v Sunrise naleznete v ceníku. Cena registrace domény .eu je z důvodu zvláštního režimu (nutnost ověřování důkazů o existenci prioritních práv) vyšší než při běžné registraci.

U registrace domény .eu v období Sunrise zároveň platí nutnost uhradit zvláštní administrativní poplatek i v případě neúspěšné registrace.

Stornopoplatky v Sunrise

Zrušení objednávky před registrací
V případě stornování Vaší objednávky před zahájením registrace domény .eu zaplatíte stornopoplatek z objednávky 200,- Kč bez DPH nebo si můžete vybrat jinou z našich služeb v hodnotě původní objednávky.

Zrušení objednávky před ověřením písemných důkazů
Pokud bude Vaše objednávka zrušena před tím, než pošlete písemné důkazy ověřovateli nebo pokud bude Vámi objednaná doména .eu zaregistrována jiným žadatelem, který je v pořadí žadatelů před Vámi (tzn. validační agent již nebude další písemné důkazy ověřovat), vrátíme Vám uhrazenou cenu sníženou o administrativní poplatek 650,- Kč bez DPH.

Zrušení objednávky po ověření písemných důkazů
Pokud bude Vaše objednávka zrušena po ověření písemných důkazů validačním agentem, z důvodů zamítnutí ze strany validačního agenta, EURid nebo z Vašich vlastních důvodů, vrátíme Vám uhrazenou cenu doprovodných služeb, sníženou o stornopoplatek 200,- Kč bez DPH, z ceny domény nelze vrátit nic (cena domény .eu v sunrise kryje náklady validačního agenta).

Zrušení objednávky po úspěšné registraci domény .eu
Pokud bude Vaše objednávka zrušena po úspěšné registraci domény .eu, považuje se služba včetně doprovodných služeb za poskytnutou a nárok na vrácení ceny Vám nevzniká.


Související odkazy

Můj účet

Přihlásit se

Podpora a kontakty

Tel.: +420 774 811 125
E-mail na podporu
Formulář na webu
Časté dotazy a nápověda

Související o doméně .eu

EURId - správce domény .eu
Rozhodčí soud - pro domény .eu
PwC Belgium - ověřování nároků na registraci domény .eu v rámci Sunrise Period

Český hosting - kvalitní webhosting za 1000,-/rok